Üyelik Gerektirmeden Mangaları Okuyabilir ve Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz.
Çeviri Çalışmasına Katılmak İsterseniz “Bize Yazın” Formundan İletişime Geçebilirsiniz.
*
Son Eklenen Mangalar :  Captain Tsubasa – Oversea Fierce Fights En La Liga (Türkçe) Mangası ilk 4 bölümü eklemiştir. Risung Sun Mangasının Çevirisine Henüz Başlanmamıştır.

Hakkımızda

Misyonumuz, insanları kendi fikirlerini oluşturmaları için güçlendirmektir. İnsanların zekasına ve kendi düşüncelerini oluşturma yeteneklerine güveniriz ve izleyicimize, özür disi tarafsız olan gazetecilik yoluyla en geniş bakış açısı çeşitliliğini sağlamaya çalışırız.

Önyargı ve öfke ile ticaret yapmıyoruz, gerçeklere, fikirlere ve çözümlere odaklanıyoruz. Tüm görüşlerin önemli olduğuna inanıyoruz.

Benzersiz çok dilli haber modelimiz, global haberleri yerel kitleler için özelleştirmemizi sağlar. Pek çok dilde haberleri tarafsız bir şekilde ele almanın önemli olduğuna inanıyoruz çünkü diller fikirlerin seyahat etmesine yardımcı oluyor ve Avrupa ile dünyanın karşı karşıya olduğu acil konulara hitap etmek için insanların tanıdık olmayan insanlardan ve yerlerden perspektifler duyması gerekiyor. İzleyicilerimiz, rakiplerimizin çoğunun aksine, herhangi bir partizan veya ulusal çıkarlardan arınmış olarak faaliyet gösterdiğimiz için mümkün olduğunca farklı bakış açılarını objektif olarak bir araya getirmemize güveniyor.