Üyelik Gerektirmeden Mangaları Okuyabilir ve Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz.
Çeviri Çalışmasına Katılmak İsterseniz “Bize Yazın” Formundan İletişime Geçebilirsiniz.
*
Son Eklenen Mangalar :  Captain Tsubasa – Rising Sun (Türkçe) Mangası 1. ve 2. bölümü eklemiştir. 

Road To 2002 18.Bölüm

Kaptan Tsubasa Road to 2002 17. Bölümde Nankatsu Toho karşısında 3-0 yenik durumdadır. Tsubasa, oyuna girmek için koçtan izin alır ve maça dahil olur.
Kaptan Tsubasa Road to 2002 18. Bölümde İkinci yarı başla.  Sawada topu kapar ve topla ilerler. Tsubasa topu ondan alır ve İzawa ‘ ya gönderi.  İzawa topla ilerler ve topu Tsubasa ‘ ya atar. Tsubasa sert bir şut çeker. Wakashimazu topa atlar ancak yetişemez. Top direğe çarpıp patlar. Wakashimazu topu Hyuga ‘ ya  gönderir. Hyuga topla ilerler ve Sawada ‘ ya yollar. Sawada topu tekrar Hyuga ‘ ya atar. Hyuga bir Tiger şut daha çeker ve gol olur Toho 4-0 öne geçer.
Nankatsu maça tekrar başlar. Ishizaki topla ilerler ve pasını gönderir. Hyuga bu topu keser. Tsubasa karşısına çıkar ve onu durdurur. Top İzawa ‘ ya gelir. İzawa topu Tsubasa ‘ ya atar. Tsubasa Drive şut çeker. Wakashimazu bu topa tek eli ile tutar ancak top hala haereket etmektedir. Wakashimazu topla birlikte kaleye girer ve Nankatsu golü atar.
Maç bir süre dengeli geçer Sawada topu Hyuga ‘ ya gönderir. Hyuga Tiger şut çekmeye hazırlanırken Tsubasa karşısına geçer. Hyuga Tiger şut çeker. Tsubasa bu şuta Drive şut ile karşılık verir. Top kaleye doğru gider. Wakashimazu kıpırdayamaz top gol olur ağları deler. Duvarın içine girer. Nankatsu durumu 4-2 yapar.
Meiwa maça tekrar başlar ancak topu kaptırırlar. Tsubasa çalımlarla kaleye doğru ilerler. Drive şut çekmeye hazırlanır. Hyuga onun karşısına geçer ve Tsubasa ‘ nın Drive şutuna Tiger şutu ile karşılık verir. Top dışarı çıkar ve duvarı çatlatır. Maç yeniden başlar. Top Tsubasa ile Hyuga ‘ nın arasında yükselir. Mücadele sonrası top Sawada ‘ ya gider. Sawada topu tekrar Hyuga ‘ ya gönderir. Hyuga Tiger şut çeker. Top Tsubasa ‘ nın sakat omuzuna çarpar ve Morisaki ‘ nin üzerine doğru gider. Morisaki topu tutar.
Nankatsu maça yeniden başlar. Tsubasa omuzunu tutarak maça devam eder. Nankatsu paslaşarak kaleye doğru ilerler. izawa topu Kisugi ‘ ye gönderir. Kisugi şut çeker. Wakashimazu bu topu yumruklar. Dönen topa Ishizaki zıplar ancak Hyuga onu engeller. Top Tsubasa ‘ ya gelir. Tsubasa röveşata vurur ve gol olur. Nankatsu farkı bire indirir.
Maç yeniden başlar. Nankatsu Tsubasa ile atak yapar. Hyuga kayarak topu ondan alır ama seken top Ishizaki ‘ ye gider. Ishizaki topu tekrar Tsubasa ‘ ya gönderir. Tsubasa bir şut çeker, Wakashimazu topa atlar ancak top bir anda yere çarpıp yön değiştirir ve gol olur. Nankatsu beraberliği yakalar. Bölüm burada sonra erer. Dilerseniz serinin diğer bölümlerini tam listesine ulaşmak için Kaptan Tsubasa Road to 2002 Serisine tıklayıp gidebilirsiniz.

Kaptan Tsubasa Road to 2002 18. Bölüm için keyifli seyirler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*