Üyelik Gerektirmeden Mangaları Okuyabilir ve Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz.
Çeviri Çalışmasına Katılmak İsterseniz “Bize Yazın” Formundan İletişime Geçebilirsiniz.
*
Son Eklenen Mangalar :  Captain Tsubasa – Rising Sun (Türkçe) Mangası 1. ve 2. bölümü eklemiştir. 

J serisi 1. bölüm
Kaptan Tsubasa J serisi 1. Bölümde Ozora ailesi Nankatsu şehrine taşımıştır. Tsubasa evden çıkar ve annesi ona nereye gittiğini sorar Tsubasa  da ‘’ Okula gidiyorum. Bugün futbol takımına katılmak istiyorum. ‘’ der ve topla birlikte oradan uzaklaşır. Postacı evin önüne gelir ve Tsubasa ‘ nın annesine bir mektup verir bu mektupta Kaptan Ozora ‘ nın arkadaşı misafir olarak Nankatsu geleceği yazıyordu bu misafir Roberto Hongo ‘ dur.

Tsubasa Nankatsu okuluna gider ve orada birçok farklı branşlardan takımlar antrenman yapmaktadır ancak futbol takımı yoktur. Tsubasa oradaki çocukların yanına gider ve onlara ‘’ Burada futbol takımı antrenman yapıyor mu acaba? ‘’ diye sorar. Oradaki kız ona ‘’ Futbol takımı mı? Sanane bundan be! ‘’ der. Hemen ardından bir çocuk onların yanına gelir ve onlara ‘’ Anego, Shutetsu futbol takımı bize meydan okuyor! ‘’ der. Anego ona ‘’ Sahanın yerini öğrenmek istiyordun değil mi? O zaman bizi takip et. ‘’ der.

Birlikte sahaya giderler ve orada Shutetsu takımının kaptanı ve kalecisi Genzo Wakabayashi ‘ yi görürler ve arkasında da Shutetsu B takımı vardır. Nankatsu futbol takımı oyuncuları yanında diğer branşlardaki abilerini getirmişlerdir. Wakabayashi onlara meydan okur ve onlara ‘’ Sadece her takımın kaptanı atış yapacak.  Hentbol olabilir, Rugby olabilir hangisinin olduğunun bir önemi yok. Ben ceza sahası dışından atılan bütün topları kolaylıkla durdurabilirim. Sahayı istiyorsanız bana bir gol atın da göreyim. ‘’ der.

Wakabayashi kaleye geçer ilk önce elindeki Rugby topu ile gelen Rugby oyuncusu topa vurmak için hazırlanır. Rugby topu ile şut çeker, Wakabayashi topu yakalamak için sola doğru atlar ancak top yere çarpıp sağa doğru gitmeye başlar. Wakabayashi ani bir reaksiyon gösterip sağ ayağı ile topa vurarak topu uzaklaştırır. Sonra Hentbol topu yakalar, hemen ardından tenis topunu yakalar. Sonra beyzbol kaptanı gelir ve topu kaleye doğru yollar, Wakabayashi bu topu da yakalar. Tsubasa onları köşeden izlemektedir ve kaleye doğru bir şut çeker ve gol olur Wakabayashi onu görmediği için topa tepki vermez.

Tsubasa Wakabayashi ‘ ye meydan okur ancak Wakabayashi ona ‘’ Bana meydan okumak istiyorsan takımdaki herkesi geçmelisin. En sonunda da beni ‘’ der. Tsubasa bunu kabul eder ve topu başına geçer herkes yerini alır ve Tsubasa topla kaleye doğru ilerler herkesi tek tek çalımlar ve kaleye ilerler. Wakabayashi defansa şut çekmesini engellemesini söyler ve herkes önüne geçer. Tsubasa topu havaya diker ve kafa vurur. Wakabayashi bu şutu yumruklar ancak top kaleye doğru ilerlemeye devam eder. Top direğe çarpar ve köşeye doğru gider.

Roberto topa doğru koşar ve onlara ‘’ Top hala oyunda ‘’ der ve Tsubasa ‘ ya doğru orta yapar. Tsubasa ile Wakabayashi birlikte zıplar ve Tsubasa kafa vurur ve golü atar ve Wakabayashi direğe çarpar ve kafası kanar ve Tsubasa ‘ ya bir maç yapacaklarını söyler. Dilerseniz serinin diğer bölümlerinin tam listesine ulaşmak için Kaptan Tsubasa J serisine tıklayıp gidebilirsiniz

Kaptan Tsubasa J serisi 1. Bölüm için keyifli seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*