Üyelik Gerektirmeden Mangaları Okuyabilir ve Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz.
Çeviri Çalışmasına Katılmak İsterseniz “Bize Yazın” Formundan İletişime Geçebilirsiniz.
*
Son Eklenen Mangalar :  Captain Tsubasa – Rising Sun (Türkçe) Mangası 1. ve 2. bölümü eklemiştir. 

J serisi 2. bölüm

Kaptan Tsubasa J serisi 1. Bölümde Roberto topa doğru koşar ve onlara ‘’ Top hala oyunda ‘’ der ve Tsubasa ‘ ya doğru orta yapar. Tsubasa ile Wakabayashi birlikte zıplar ve Tsubasa kafa vurur ve golü atar ve Wakabayashi direğe çarpar ve kafası kanar ve Tsubasa ‘ ya bir maç yapacaklarını söyler.


Kaptan Tsubasa J serisi 2. Bölümde Nankatsu takımı antrenman yapmak için sahadadırlar. Onlar konuşurken Sanae gelir ve Ishizaki ona ‘’ Senin ne işin var burada? ‘’ der. Sanae de ‘’ Konuşacağınıza antrenman yapsanıza siz. Nankatsu ‘ nun futbol takımı olarak bir kez daha kaybederseniz, maçları jimnastik salonunda yaparsınız artık! ‘’ der.

Hemen ardından arkasındaki çocuklar da ‘’ Tamamdır o zaman, nasıl olsa kaybedeceksiniz, Jimnastik takımına katılabilirsiniz şimdiden. ‘’ derler ve gülerler. Tsubasa da ‘’ O zaman biz kazanırız, Nasıl olsa Shutetsu takımının hepsini geçtim ve Wakabayashi ‘ ye gol attım. ‘’ der. Manabu da ‘’ Senin çalımladığın takım Shutetsu ‘ nun B takımıydı. Wakabayashi dışında takımın kaya gibi stoperi  Takasugi, orta sahada takımın beyni İzawa var, Etkili kanat oyuncusu Taki var ve aynı zamanda harika forvet Kisugi var. ‘’ der ve antrenman yapmaya başlarlar.

Wakabayashi de evinde antrenman yapmaktadır. Bay Mikami gelir ve onu çalıştırması için Nankatsu lisesinden iki forvet getirmiştir. Ceza sahası dışından ilki şut çeker ve gol olur Wakabayashi yakalayamaz. İkinci çocuk da şut çeker ve gol atar. Üçüncü defa şut gelir ve Wakabayashi bu sefer bu topu yumruklar.

Nankatsu takımının hepsi antrenman yapmaktan yorulmuştur ancak Tsubasa hala top sektirmektedir. Roberto gelir ve Tsubasa ‘ dan topu alır ve ondan topu kendisinden almasını ister. Tsubasa ne yaparsa yapsın alamaz ve Roberto şut çeker ve top direkten döner. Dönen topa röveşata vurur ve golü atar. Herkes çok şaşırır ve Tsubasa ondan koçluklarını yapmasını ister ve eğer röveşata vuruşunu başarabilirse Roberto ‘ nun onların koçluğunu yapacaktır.

Tsubasa üst üste dener ancak başaramaz. Roberto onu izlemektedir ve son defa kalkar ve bu sefer vurmayı başarır ancak top direkten döner. Dönen topa Roberto tekrar direğe vurur ve Tsubasa bir kez daha röveşata vurur ve golü atar. Dilerseniz serinin diğer bölümlerinin tam listesine ulaşmak için Kaptan Tsubasa J serisine tıklayıp gidebilirsiniz

Kaptan Tsubasa J serisi 2. Bölüm için keyifli seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*