Üyelik Gerektirmeden Mangaları Okuyabilir ve Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz.
Çeviri Çalışmasına Katılmak İsterseniz “Bize Yazın” Formundan İletişime Geçebilirsiniz.
*
Son Eklenen Mangalar :  Captain Tsubasa – Rising Sun (Türkçe) Mangası 1. ve 2. bölümü eklemiştir. 

J Serisi 3. Bölüm

Kaptan Tsubasa J serisi 2. Bölümde Nankatsu takımı antrenman yapmak için sahadadırlar. Onlar konuşurken Sanae gelir ve Ishizaki ona ‘’ Senin ne işin var burada? ‘’ der. Sanae de ‘’ Konuşacağınıza antrenman yapsanıza siz. Nankatsu ‘ nun futbol takımı olarak bir kez daha kaybederseniz, maçları jimnastik salonunda yaparsınız artık! ‘’ der.Kaptan Tsubasa J serisi 3. Bölümde Nankatsu sahada antrenman yapmaktadır ve Roberto ‘’ Pekala! Bugünlük bu kadar antrenman yeter. ‘’ der. Oyuncular da ‘’ Ama koç, biz daha yeni başlamıştık. Shutetsu ile maçımıza 2 hafta kaldı. ‘’ der. Roberto da ‘’ Ben sizin ilk önce topla arkadaş olmanızı istiyorum. Her zaman futbol topu ile birlikte olmalısınız ve tabi ki de topa elle dokunmak yok. ‘’ der. Herkes futbol topu ile sahadan ayrılır.

Tsubasa merdivenden topu sektirerek çıkar o sırada da bir kişi topu sektirerek aşağıya iner. Tsubasa onu görür ve ona ‘’ Ben Ozora Tsubasa. ‘’ der o da ‘’ Ben de Taro Misaki. ‘’ der. Tsubasa ona ‘’ Birlikte antrenman yapalım mı? ‘’ diye sorar Misaki de kabul eder. İkisi antrenman yapar ve ardından Tsubasa ona hangi okula gittiğini sorar o da Nankatsu okuluna diye cevap verir.

Ertesi gün Ishizaki topla okula geldii için geç kalır ve hoca onu sınıfa almaz. Ishizaki kapının önünde beklerken bir bakar ki Tsubasa dışında topla birlikte olan herkes geç kalmıştır. Manabu o sırada gelir ve ona bir şeyler söyler. Ishizaki şaşırır ve sınıfın kapısını açar ve ‘’ Tsubasa! Dünkü hazırlık maçında Wakabayashi oynamamış! Son birkaç gündür de okula gitmiyormuş! Yoksa öldü mü lan! ‘’ der. Hoca gelir ona kızar ve kapıyı üzerine kapatır.

Nankatsu oyuncuları antrenman yapmak için hepsi beklemektedir çünkü Manabu hala gelmemiştir. Ishizaki koça ‘’ Koç, Manabu gelmeyen tek kişi. Neden biz antrenmana başlamıyoruz? ‘’ der. Roberto da ‘’ Söz verdik, herkes gelince antrenmana başlayacağız. ‘’ der. O sırada Manabu top sürerek onlara doğru gider herkes Manabu ‘ nun yanına gider ve onla koşmaya başlar.

Nankatsu antrenman yaparken Roberto Tsubasa ‘ yı kaleye sokar. Roberto üst üste şutlar çeker ancak Tsubasa bunların hiçbirini tutamaz. Antrenmandan sonra Roberto ile Tsubasa eve doğru giderken Roberto Tsubasa ‘ ya ‘’ Bugün ki antrenmanın amacını biliyor musun, Tsubasa? ‘’  der. Tsubasa da ‘’ Evet. Bir kaleci olmanın zorluklarını öğrendim. ‘’ der. Ertesi gün maç için herkes yerini almıştır ancak Shutetsu takımından Wakabayashi hala gelmemiştir. Maça başlamadan hemen önce gelir ve sahaya atlar.

Dilerseniz serinin diğer bölümlerinin tam listesine ulaşmak için Kaptan Tsubasa J serisine tıklayıp gidebilirsiniz

Kaptan Tsubasa J serisi 3. Bölüm için keyifli seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*